Skip to content

490 oktatási intézmény kapta meg az „Állatbarát” címet

Állatbarát Bölcsőde:

Aprócska Bölcsőde Tagintézmény
Bajai Egyesített Bölcsődék, III. sz. Bölcsőde
Budapest XIII. Kerületi Önkormányzat Prevenciós Központ és Családi Bölcsődei Hálózat Hancúrház Bölcsőde
Csanádpalota Térségi Óvoda és Bölcsőde Többcélú Közös Igazgatású Köznevelési Intézmény Csanádpalotai Bölcsődei Tagintézmény
Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde
Égig Érő Fa Kétnyelvű Montessori Családi Bölcsőde
Faddi Kismanók Óvoda, Bölcsőde és Mini Bölcsőde
Gyomaendrőd-Csárdaszállás-Hunya Kistérségi Óvoda és Bölcsőde, Tipegőkert Bölcsőde
Hangonyi Szamóca Mini Bölcsőde
Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde
Jászberényi Református Egyházközség Gólya Óvodája és Bölcsődéje
Kerek Egy Ég Alatt Óvoda és Bölcsőde Füstifecske Bölcsődéje
Lakiteleki Szivárvány Óvoda és Bölcsőde
Mezőtúr Városi Bölcsőde
Poldermann Júlia Óvoda és Tündérkert Bölcsőde
Szarvas Város Óvodája és Bölcsődéje “Aprók Kertje Bölcsőde”
Szentmártonkátai Aprajafalva Óvoda, Bölcsőde és Konyha
Szombathelyi EBI Csicsergő Bölcsőde
Szombathelyi Egyesített Bölcsődei Intézmény  Napraforgó Bölcsőde

Szombathelyi Egyesített Bölcsődei Intézmény  Százszorszép Bölcsőde

Taszári Napsugár Óvoda és Bölcsőde

Tiszafüredi Bölcsőde
Tyukodi Csodák Világa Óvoda és Bölcsőde
Újbudai Bölcsődei Intézmények, Újbudai Napsugár Bölcsőde
Újbudai Dúdoló Bölcsőde
Újbudai Kuckó Bölcsőde
Újbudai Pöttöm Bölcsőde
Vásártéri Lakótelepi Bölcsőde
Vasszécsenyi Tündérország Óvoda és Körzeti Bölcsőde
XXII. kerületi Egyesített Bölcsőde
Zalaegerszegi Egyesített Bölcsődék – Cseperedő Bölcsőde
Zalaegerszegi Egyesített Bölcsődék Űrhajós Tagbölcsőde

Állatbarát Óvoda:

Abasári Napsugár Óvoda és Mini Bölcsőde
Abonyi Pingvines Óvoda
Ácsi Bóbita Óvoda
Ajka Városi Óvoda – Patakparti
Albertfalvai Óvoda
Almásfüzitői Sün Balázs Óvoda
Alsójózsai Kerekerdő Óvoda
Apponyi Franciska Egyesített Óvoda és Bölcsőde
Aprófalva Óvoda Várvölgy
Aranyalma Óvoda és Bölcsőde
Bajai Óvodaigazgatóság Újvárosi Tagóvodája
Balaton Óvoda
Bálint Ágnes Óvoda
Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda
Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda, Tiszaigari Óvoda
Bánfalvi Óvoda Kőszegi Úti Tagóvoda
Bánfalvi Óvoda-Kindergarten Wandorf
Baracsi Négy Vándor Óvoda és Hétpettyes Bölcsőde
Barcs Város Óvodája és Bölcsődéje- Szent István utcai Tagóvoda
Bárczay Anna Városi Óvoda
Békéscsabai Tündérkert Óvoda
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Zöldpázsit utcai telephely
Berekerdő Óvoda
Bocskaikerti Napsugár Óvoda
Bodrogkeresztúri Nyitnikék Óvoda, Bölcsőde és Konyha
Boldog Brenner János Óvoda Hollán Ernő utcai telephely
Bp18 Egyesített Óvoda – Mocorgó Tagóvoda
BP18 Egyesített Óvoda Lurkó-Liget Tagóvoda
BTÓ Alacska Kastélykerti Tagóvoda
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat Kolozsvár Utcai Óvoda
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda Angyalkert Tagóvodája
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda Csicsergő Tagóvoda
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda Napsugár Tagóvodája
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda Nyitnikék Tagóvodája
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda Pöttyös Tagóvoda
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda Vizafogó Tagóvoda
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda-Mese Tagóvoda
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda, Meséskert Tagóvoda
Budapesti Tengerszem Óvoda
Bugyi Nagyközségi Napköziotthonos Óvoda
Csanádpalota Térségi Napsugár Óvoda és Bölcsőde Többcélú Közös Igazgatású Köznevelési Intézmény
Csanádpalota Térségi Napsugár Óvoda és Bölcsőde Többcélú Közös Igazgatású Köznevelési Intézmény Királyhegyesi Óvodai Tagintézménye
Csapodi Kerekerdő Óvoda
Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda Szivárvány Tagóvoda
Cseppkő Óvoda
Cserszegtomaji Pipacs Óvoda-Bölcsőde
Csillagkert Balatonarácsi Református Óvoda
Csobaji Óvoda, Bölcsőde és Konyha
Csömöri Rózsakert Evangélikus Óvoda
Csongrádi Óvodák Igazgatósága Bercsényi Utcai „Kincskereső” Tagóvoda
Dabasi Egyesített Óvodák Bóbita Tagóvoda és Erkel úti óvoda
Debreceni Egyetem Óvodája
Decs Tesz-Vesz Óvoda és Mini Bölcsőde
Derecskei Mese-Vár Óvoda
Dögei Meserét Óvoda, Mini Bölcsőde, Család- és Gyermekjóléti Szolgálat
Dorogi Hétszínvirág Óvoda
dr. Nemere Zoltán Óvoda és Bölcsőde
Dunaegyházi Mákszem Óvoda
Dunaföldvári Eszterlánc Óvoda, Bölcsőde és Konyha Jószef téri telephely
Dunaszekcsői Óvoda és Konyha
Ecseri Cserfa Kuckó Óvoda
Édenkert Pápai Református Óvoda
Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde
Egri Kertvárosi Óvoda
Egri Kertvárosi Óvoda Epreskert utcai Tagóvodája
Egri Kertvárosi Óvoda Ney Ferenc Tagóvodája
Érdi Kincses Óvoda
Érdi Szivárvány Óvoda Napsugár Tagóvoda
Érdi Szivárvány Óvoda, Meseház Tagóvodája
Erdőszéli Magánóvoda
Érsekvadkerti Ary Erzsébet Óvoda és Mini Bölcsőde
Észak – Kelenföldi Óvoda Keveháza Utcai Óvoda Telephely
Esztergomi Angyalkert Óvoda
Esztergomi Zöld Óvoda
Eszterlánc Északi Óvoda Napsugár Tagintézmény
Eszterlánc Északi Óvoda Nyitnikék Tagintézmény
Fasori Kicsinyek Óvoda
Fatimai Boldogasszony Általános Iskola és Óvoda
Felsőzsolcai Napközi Otthonos Óvoda
Gádorosi Manóliget Óvoda és Mini Bölcsőde
Gazdagréti Óvoda
Gesztelyi Gyermekálom Napköziotthonos Óvoda
Göcsej Kapuja Bak Óvoda Sárhidai Tagóvoda
Gödi Kincsem Óvoda
Görgey Utcai Óvoda
Gyáli Liliom Óvoda
Gyáli Tátika Óvoda
Gyáli Tulipán Óvoda
Gyomaendrőd – Csárdaszállás – Hunya Kistérségi Óvoda és Bölcsőde – Margaréta Óvoda telephely
Gyomaendrőd- Csárdaszállás-Hunya Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Csemetekert Óvoda
Gyomaendrőd-Csárdaszállás-Hunya Kistérségi Óvoda Százszorszép Óvoda
Gyöngyös Város Óvodái Katona József úti Tagóvodája
Gyöngyös Város Óvodái Mesevár Tagóvodája
Gyöngyös Város Óvodái Platán Úti Tagóvodája
Gyöngyöshalászi Általános Művelődési Központ Szent Anna téri Óvoda
Gyöngyöspatai Bokréta Óvoda és Bölcsőde
Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvoda
Győri Mosolyvár Óvoda
Győrújfalui Vadvirág Óvoda és Bölcsőde
Hahóti Napköziotthonos Óvoda
Hajdúnánási Óvoda Gesztenyevirág Székhelyintézmény
Hajdúszoboszló Egyesített Óvoda, Bambínó Óvodája
Hajdúszoboszlói Bóbita Óvoda
Hajdúszoboszlói Egyesített Óvoda Aprónép Óvoda
Hajdúszováti Óvoda és Mini Bölcsőde
Harkányi Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha
Háromkirályok Óvoda
Herceghalmi Csicsergő Óvoda
Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde
Hódmezővásárhely Egyesített Óvoda Szabadságtéri Óvoda
Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda, Nádor utcai Tagintézmény, Klauzál utcai Telephely
Hódmezővásárhelyi Megyei Jogú Város Önkormányzat Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda Nádor Utcai Tagintézménye
Homokkerti Pitypang Óvoda
Honti Óvoda
Hortobágyi Nyitnikék Óvoda
Hunyadi János Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Idesüss Óvoda
Ifjúság Utcai Óvoda
Ifjúság Utcai Óvoda Szoboszlói Úti Tagintézmény
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Eszterlánc Óvodája
Ispotály utcai Óvoda
Jászágó Községi Önkormányzat Óvodája
Jászárokszállási Városi Óvoda
Jászberényi Református Egyházközség Gólya Óvodája és Bölcsődéje
József Attila Általános Művelődési Központ 2. számú Újtelepi Óvoda
Kamaraerdei Óvoda
Kápolnai Tündérkert Óvoda
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda
Károly Óvoda
Kerek Egy Ég Alatt Óvoda és Bölcsőde
Kertvárosi Óvoda Illyés Gyula Tagóvodája
Kisari Bóbita Óvoda, Bölcsőde és Konyha
Kishartyáni Micimackó Óvoda
Kiskőrösi Óvodák Erdőtelki Óvoda
Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda Százszorszép Tagintézménye
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda (Fő utca)
Kismarosi Kis Morgó Óvoda és Bölcsőde
Kispesti Egyesített Óvodák – Arany Óvoda
Kistarcsai Gesztenyés Óvoda
Kisteleki Óvoda, Bölcsőde és Mini Bölcsőde Szivárvány Tagóvodája
Kisvác-Középvárosi Óvoda Csányi krt-i Tagóvoda
Kölyökvár Óvoda
Komáromi Csillag Óvoda
Komáromi Kistáltos Óvoda
Komáromi Szőnyi Színes Óvoda
Komló Városi Óvoda Körtvélyesi Tagóvodája
Kossuthvárosi Óvoda
Kőszeg Meseváros Óvoda és Bölcsőde Újvárosi Tagóvodája
Központi Óvoda Pipitér Tagóvodája
Kunpeszéri Csodavilág Óvoda
Lakiteleki Szivárvány Óvoda és Bölcsőde
Lurkó Óvoda
Madarász Imre Egyesített Óvoda Gépgyár utcai „SZIM” Óvodája
Maglódi Napsugár Óvoda
Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Kaposvári Campus Gyakorló Óvoda
Makói Óvoda
Márkói Német Nemzetiségi Óvoda
Mátra-völgyi Óvoda és Bölcsőde
Mesevilág Magánóvoda
Mezőberény Város Óvodai Intézménye Mosolygó Központi Óvoda
Mezőtúri Városi Intézmény – Csoda-vár Központi Óvoda
Mezőtúri Városi Intézmény – Csoda-vár Központi Óvoda Százszorszép Tagintézménye
Mezőtúri Városi Intézmény – Harmatcsepp Tagintézménye
Mezőtúri Városi Óvoda – Mesekert Tagintézménye
Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Miskolci Integrált Óvodai Intézmény Kassai Úti Tagóvodája
MOA Óvoda
Mohács Térségi Óvodaközpont, Bölcsőde és Családi Bölcsőde
Monori Napsugár Óvoda
Mórahalmi Lurkó Világ Óvoda
Mosolykert Óvoda
Múcsonyi Játékvár Óvoda
Nádasdladányi Sün Balázs Óvoda és Mini Bölcsőde
Nagybajomi Mesevár Óvoda és Bölcsőde
Nagyerdei Óvoda
Nagykanizsa Központi Óvoda Rózsa Tagóvodája
Nagykanizsai Kiscsillag Református Óvoda
Nagyrédei Kastély Óvoda
Napsugár Óvoda és Bölcsőde
Názáret Római Katolikus Óvoda
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde
Neszmélyi Cseperedő Napköziotthonos Óvoda
Nyergesújfalui Bóbita Óvoda és Bölcsőde Óvoda utca 3. szám alatti telephelye
Nyírmadai Napsugár Óvoda
Nyugati Városrészi Óvoda Magyar Lajos Utcai Tagóvodája
Nyugati Városrészi Óvoda Radnóti M. Utcai Tagóvodája
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája
Öskü Község Önkormányzat Napsugár Óvoda és Bölcsőde
Öttevényi Mackó-Kuckó Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde
Ózdi Városi Óvodák Csépányi Tagóvodája
Ózdi Városi Óvodák Damjanich Úti Tagóvodája
Paksi Benedek Elek Óvoda Hétszínvirág Tagóvoda
Pásztó Városi Óvoda és Bölcsőde Hétpettyes Tagóvodája
Pázmándfalui Napsugár Óvoda Tápi Játékvár Tagóvoda
Pécsi Tudomány Egyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda
Perkátai Általános Művelődési Központ Szivárvány Óvoda
Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda
Petőfi Sándor Gimnázium, Napsugár Óvoda
Petőfiszállási Csicsergő Óvoda
Pilisborosjenő Mesevölgy Óvoda és Bölcsőde és Telephelye
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Óvoda
Poldermann Júlia Óvoda és Tündérkert Bölcsőde
Porcsalmai Mesekert Óvoda és Mini Bölcsőde
Pusztaszabolcsi Városi Óvoda és Bölcsőde Zsiráf Óvoda Székhely
Pusztaszabolcsi Városi Óvoda és Bölcsőde-Manóvár Óvoda Telephelye
Ráckeresztúri Mosoly Óvoda
Rákóczibányai Vadvirág Óvoda
Rákócziújfalui Mesevár Óvoda
Rákosmenti Bóbita Óvoda
Rákosmenti Hófehérke Óvoda
Rákosmenti Napsugár Óvoda
Rétság Napközi Otthonos Óvoda
Richter Gedeon Nyrt. 1.számú Óvoda
Sajópetri Nefelejcs Óvoda és Bölcsőde
Sajószentpéteri Központi Napközi Otthonos Óvoda
Sajószentpéteri Központi Napközi Otthonos Óvoda Semmelweis Utcai Tagóvodája
Salgótarjáni Összevont Óvoda és Bölcsőde Hétszínvirág Tagóvodája
Sándorfalvi Pipacs Óvoda
Sárbogárdi Zengő Óvoda
Sárbogárdi Zengő Óvoda Pusztaegresi Telephelye
Sárbogárdi Zengő Óvoda Sárszentmiklósi Tagóvodája
Sárbogárdi Zengő Óvoda Töbörzsöki Telephelye
Siófoki Napsugár Óvoda Katicabogár Tagóvodája
Soproni Egyetem Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda
Soproni Egyetem Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda Aranykapu Tagóvodája
Sülysápi Csicsergő Óvoda 3. Tagóvoda
Szakolyi Micimackó Óvoda
Szarvas Város Óvodája és Bölcsődéje
Széchenyi István Katolikus Óvoda
Széchenyi Úti Óvoda Deák Utcai Tagóvoda
Szegedi ÓVI Bölcs Utcai Óvodája
Székely Bertalan Óvoda – Bölcsőde
Székkutasi Líbor Ilona Óvoda
Szekszárdi 2. Számú Óvoda-Bölcsőde
Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda Szent Anna Tagóvodája
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Liliom Óvoda
Szent Imre Katolikus Óvoda
Szent István Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Lomb utcai Tagintézménye
Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda
Szentendre Városi Óvodák Izbégi Tagóvodája
Szentesi Felsőpárti Óvoda Damjanich utcai Tagóvodája
Szentimrevárosi Óvoda Székhely
Szentimrevárosi Óvoda Újbudai Karolina Óvoda Telephely
Szentmártonkátai Aprajafalva Óvoda, Bölcsőde és Konyha
Szeremlei Sámuel Református Óvoda
Szigetszentmártoni Gesztenyés Óvoda
Szivárvány Evangélikus Keresztyén Óvoda
Szivárvány Óvoda Napsugár Tagóvoda
SZKTT Óvodái és Bölcsődéi Szatymazi Barackvirág Óvoda
Szolnok Városi Óvodák Kertvárosi tagintézménye
Szolnok Városi Óvodák Munkácsy úti Tagintézménye
Szolnok Városi Óvodák Pöttyös Tagintézménye
Szolnoki Mustármag Római Katolikus Óvoda
Táncsics Mihály Utcai Óvoda
Tápiószecsői Pöttöm Óvoda
Tápiószecsői Pöttöm Óvoda – Zöld Manó Tagóvoda
Tápiószecsői Pöttöm Óvoda- Mesekert Tagóvoda
Tápiószelei Csicserke Óvoda, Bölcsőde
Taszári Napsugár Óvoda és Bölcsőde
Tatabányai Sárberki Óvoda Szivárvány Óvoda Telephely
Tégláskerti Református Óvoda-Bölcsőde
Terézvárosi Önkormányzat Szív Óvoda
Tiborszállási Nyitnikék Adventista Óvoda
Tiszafüredi Óvodák Nyitnikék Tagóvodája
Tiszavasvári Egyesített Óvodai Intézmény – Fülemüle Zöld Óvoda telephely
Tiszavirág Református Óvoda
Tótszentmártoni Napköziotthonos Óvoda
Tündérkert Keleti Óvoda Ligeti Tagintézménye
Újkéri Mocorgó Óvoda
Újpesti Ambrus Óvoda
Újpesti Karinthy Frigyes Óvoda
Újpesti Virág Óvoda
Váci Deákvári Főúti Székhelyóvoda
Váci Deákvári Óvoda Sirály Utcai Tagintézménye
Váci Deákvári Óvoda Újhegyi úti Tagintézmény
Váci Deákvári Óvodák Diófa Úti Óvoda
Váncsodi Mesevilág Óvoda
Várgesztesi Német Nemzetiségi Óvoda
Városközponti Óvoda
Városmajori Óvodák
Vásártéri Óvoda
Vecsési Mosolyország Óvoda – Kindergarten Kinderlachen in Wetschesch
Vécsi Kisvakond Óvoda
Verpeléti Gyöngyszem Óvoda és Gyöngyikék Bölcsőde
Veszprémi Egry Úti Körzeti Óvoda
Veszprémi Egry Úti Körzeti Óvoda Nárcisz Tagóvodája
Veszprémi Ringató Körzeti Óvoda
Vidámságok Háza Óvoda-Bölcsőde
Wosinsky Mór Óvoda Pitypang Óvodája
XXII. kerületi Egyesített Óvoda Maci tagóvodája
XXII. kerületi Egyesített Óvoda Tündérkert tagóvodája
Zalaapáti Csupa Csoda Óvoda és Mini Bölcsőde Vadvirág Tagóvoda Dióskál
Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda Székhelyóvoda
Zirci Benedek Elek Óvoda és Bölcsőde
Zirci Benedek Elek Óvoda és Bölcsőde Óvoda Lókút
Zselici Magonc Óvoda
Zuglói Egyesített Óvodák Hétszínvirág Tagóvodája

Állatbarát Általános Iskola:

Aba Sámuel Általános Iskola Bárnai Tagiskolája
Aggteleki Általános Iskola
Alcsútdobozi József Nádor Általános Iskola
Aranyosapáti Általános Iskola
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola
Budafoki Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest III. kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola
Budapest VI. Kerületi Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest XV. Kerületi Károly Róbert Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola
Csanádpalotai Dér István Általános Iskola
Csillaghegyi Általános Iskola
Csóri Mátyás Király Általános Iskola
Czuczor Gergely Alapiskola Érsekújvár
Debreceni Bocskai István Általános Iskola
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
Devecseri Gárdonyi Géza Általános Iskola és AMI
Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola
Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola
Esztergomi József Attila Általános Iskola
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum
Fatimai Boldogasszony Általános Iskola és Óvoda
Fegyverneki Móra Ferenc Általános Iskola
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Fiáth János Általános Iskola Győrsági Tagiskolája
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola
Gorsium Általános Iskola
Gyáli Ady Endre Általános Iskola
Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvoda
Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Gyulai Implom József Általános Iskola
Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola
Háry László Általános Iskola Kajárpéci Tagiskolája
Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Herédi Általános Iskola
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája
Hetvehelyi Általános Iskola
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola
Horváth István Általános Iskola
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Hunyadi János Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskola
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskolája
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda
Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Álalános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Ménteleki Általános Iskolája
Királyegyházai Általános Iskola
Kiskőrösi Bem József Általános Iskola
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola
Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Kisszállási Sallai István Általános Iskola
Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI Geresdlaki Német Nemzetiségi Tagiskolája
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye
Laschober Mária Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Magyarnándori Általános Iskola
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola
Miskolci-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
Monorierdei Fekete István Általános Iskola
Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola
Nyékládházi Általános Iskola
Nyíregyházi Arany János Gimnázium Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézmény
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola
Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola
Paksi Deák Ferenc Általános Iskola
Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola
Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda
Pellérdi Általános Iskola
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Pilismaróti Bozóky Mihály Általános Iskola
Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola
Rákóczi Julianna Általános Iskola
Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola
Sárkeresztúri Általános Iskola
Sokorópátkai Általános Iskola
Sombereki Kalász Márton Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Somogyszobi Általános Iskola
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, és Napközi Otthonos Óvodája
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Szennai Fekete László Általános Iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
Szent István Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Szentpétery Zsigmond Általános Iskola
Szigetszentmártoni Általános Iskola
Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola
Szigligeti Általános Iskola
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola
Várkerti Általános Iskola Vásárhelyi András Tagiskolája
Vasvár Úti Általános Iskola
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Villányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Zalaegerszegi Montessori Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
Zeleméry László Általános Iskola

Állatbarát Gyógypedagógiai Intézmény:

Bajai Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés- oktatást Végző Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola Pivár Ignác Tagintézménye
Debrecen Nagytemplomi Református Egyházközség Immánuel Otthona Általános Iskolája, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskolája és Készségfejlesztő Iskolája
Debreceni Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium
Kossuth Zsuzsanna Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Kozmutza Flóra Általános Iskola
Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Meixner Ildikó Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium
Nagyatádi Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást végző Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Napsugár Gyógypedagógiai Módszertani Központ
Pécsi Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés – Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
Szivárvány Óvoda, Fejlesztő Nevelés -Oktatást Végző Iskola, Általános Iskola, Szakiskola, Kèszségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Tamási Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Móra Ferenc Általános Iskolája
Vajda Márta Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Állatbarát Középiskola:

Bocskai István Református Oktatási Központ Apáczai Csere János Középiskolája
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Déli ASzC – Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Lorántffy Zsuzsanna Technikum és Kollégium
ÉASzC Lippai János Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola
Mezőkovácsházi Hunyadi János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium
Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Szegedi Városi Kollégium Janikovszky Éva Tagintézménye
Szerencsi Középiskolai Kollégium
Tatabányai Árpád Gimnázium
Türr István Gimnázium és Kollégium
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum

Állatbarát Gyermekotthon:

Cseppkő Gyermekotthoni Központ
Gyermekotthoni Központ Hajdú-Bihar Vármegye 5. számú Szakmai egység
Gyermekvédelmi Központ Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye, VI-VII. szakmai egység

Címkék

Megosztás

Facebook
Twitter
Email
Nyomtatás

Kapcsolódó tartalmak

Hasonló tartalmak

Nincs megjeleníthető bejegyzés