Skip to content

Állatbarát Általános Iskola – Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola

Iskolánknak az Állatbarát Általános Iskola cím elnyerése nagy megtiszteltetés és hatalmas öröm is, hiszen az iskolai élet rengeteg területén megjelenik nálunk az állatvédelem fontossága (tagozat, tanórák, programok, kapcsolatok). A pályázat révén fantasztikus érzés volt összefoglalva látni, hogy mennyi mindent csinálnak elkötelezett pedagógusaink, hogy megismertessék és megszerettessék a gyerekekkel az állatokat. A pályázat segítségével intézményünk elköteleződése az állatvédelem iránt csak megerősödött és rengeteg új ötlet született arról, hogy hogyan tudnánk tovább erősíteni a gyerekek felelősségtudatát az állatvédelem terén. A jövőben szeretnénk kapcsolatainkat kiterjeszteni és megismerkedni további állatvédő szervezetekkel, illetve jövőre óvodánk is szeretne pályázni erre nemes címre.

Horváth-Völker Zsuzsanna, pedagógus

Megosztás

Facebook
Twitter
Email
Nyomtatás

Kapcsolódó tartalmak

Hasonló tartalmak